O autorze
Sukces Pisany Szminką to blog od kobiet dla kobiet, by sięgnęły po złoto w życiu zawodowym i osobistym!
Autorką jest Olga Kozierowska, która od lat szkoli, motywuje i wspiera rozwój zawodowy i duchowy Polek. Posiada wieloletnie doświadczenie w biznesie, które zdobywała pracując w międzynarodowych korporacjach a następnie rozwijając swoje dwie firmy. Stworzyła pierwszą w Polsce organizację kompleksowo wspierająca przedsiębiorczość kobiet pod nazwą Sukces Pisany Szminką. Felietonistka magazynu SENS, autorka wielu publikacji oraz książki pt. Sukces Pisany Szminką, autorka i prowadząca autorki program na antenie radia Zet CHILLI. Laureatka wielu prestiżowych nagród.

Już 4 listopada Sukces Pisany Szminką w Toruniu!

Olga Kozierowska podczas POWER SHOW Sukces Pisany Szminką
Olga Kozierowska i Gabi Drzewicka wyruszają z Power Show "Możesz więcej niż myślisz, że możesz". Za Nimi premierowa Warszawa, Gdańsk oraz Katowice. Każda z lokalizacji okazała się ogromnym sukcesem projektu. Czas na Toruń!

Tysiące zainspirowanych kobiet, setki, które zmieniły swoje życie diametralnie. Dołącz do nich i sięgnij po swoje marzenia!Przyjdź na Power Show a dowiesz się, jak działać mimo lęku.
Olga dokonała w swoim życiu wielkich zmian, zarówno osobistych jak i zawodowych. Po 10 latach pracy w korporacjach, obejmując zarządcze stanowiska, stworzyła pierwszą w Polsce organizację wspierającą i promującą kobiety, trafiając ze swymi programami do czołowych stacji radiowych i telewizyjnych. Wie co to znaczy walczyć o swoje. Ma za sobą porażki, i te z których wyciągnęła naukę i te, które umiała przekuć w wielkie sukcesy. Doświadczenia, dokonania, wiedza psychologiczna, biznesowa i życiowa dały jej wiarygodność docenioną przez tysiące kobiet.
Nagrodzona m.in tytułami Pozytywista Roku, Lider na przyszłe 25 lat Polski, Woman of Consequence czy Dziennikarz Roku (PP) za promowanie przedsiębiorczości kobiet w mediach.
Matka trojga dzieci.

Chcesz spróbować jak smakuje prawdziwa motywacja?

Przyjdź: 4 listopada Toruń, Cinema City Czerwona Droga.


bilety tylko na: www.groupon.pl/powershow
6 listopada Sukces Pisany Szminką zagości w Bydgoszczy – nie może Cię tam zabraknąć!

Dołącz do pozytywnie zmotywowanych
Przyjdź: 6 listopada Bydgoszcz, Cinema City Bydgoszcz.


bilety tylko na: www.groupon.pl/powershow
Partnerem Specjalnym wydarzenia została Wyższa Szkoła Bankowa.
Więcej informacji o projekcie: http://www.sukcespisanyszminka.pl/powershow/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...